درباره ما

مجموعه زیره، با همکاری هلدینگ دکتر کرمانی ( شناخته شده ترین فرد در حوزه رژیم غذایی و لاغری ) در سال ۱۳۹۸ با همت ایشان و گروهی از متخصصین برنامه نویسی و تغذیه داخلی راه اندازی شده است. این مجموعه در قالب یک نرم افزار کاربردی در هر دو سیستم عامل های گوشی تلفن همراه و یا از طریق سیستم های کامپیوتری خانگی قابلیت دسترسی دارد.

کالری شمار زیره

درباره اپلیکیشن زیره

اپلیکیشن زیره، یک نرم افزار کاربردی کالری شماری و رژیم غذایی آنلاین است که به شما در رسیدن به وزن ایده آل و داشتن تناسب اندام کمک میکند. پایه ریزی نرم افزار زیره بر اساس متد ارائه رژیم دکتر کرمانی در کنار استفاده از تکنولوژی و پیاده سازی هوش کاربردی در سیستم ایجاد شده است.شمارش کالری ممکن است کاری سخت و پیچیده به نظر آید. واقعاً هم همینطور است. اینکه پیش از خوردن هر غذا، میزان کالری را محاسبه و آن را با فعالیت‌های پیش رو بسنجید، زمان و توجه زیادی می‌طلبد. از این رو، استفاده از اپلیکیشن کالری شمار می‌تواند مفید واقع شود. اپلیکیشن کالری شمار زیره، یکی از برنامه‌های تحت گوشی موبایل است که مانند دستیار شما برای شمردن کالری دریافتی و مصرفی عمل می‌کند. استفاده از این برنامه، مزایای متعددی به دنبال دارد:

  • با استفاده از برنامۀ کالری شمار، انتخاب‌های بهتر و دقیق‌تری در میزان و کیفیت غذای مصرفی انجام خواهید داد. بررسی دقیق میزان کالری دریافتی و تعیین مقدار غذایی که باید مصرف شود، مزایایی هستند که بدون وجود اپلیکیشن، دستیابی به هدف را بسیار سخت خواهند کرد.
  • با استفاده از این برنامه می‌توانید درک بهتری از رژیم غذایی خود داشته باشید. به این شکل که جزئیات بسیار بیشتری را در یک نگاه دریافت خواهید کرد. با تعیین میزان کالری دریافتی و آنچه مورد نیاز بدن است، می‌توان بسیار سریع‌تر رژیم لاغری یا چاقی را دنبال کرد. تنها کاری که باید انجام داد این است که داده‌های دقیق را در برنامه وارد کرده و آنچه به شما توصیه می‌شود را به دقت انجام دهید.

اپلیکیشن کالری شمار زیره به شما کمک می کند که کالری های ورودی به بدنتان را محاسبه کرده و دقیقا به همان میزان که میخواهید کالری مصرف کنید و رژیم غذایی سالم تری داشته باشید. با نصب اپلیکیشن زیره و خرید اکانت ویژه آن، می توانید رژیم غذایی خود را بهتر کنترل کنید و سریع تر به تناسب اندام و وزن ایده آل خود برسید.به لطف پیشرفت تکنولوژی، کاهش وزن یا افزایش وزن دیگر کار سختی نخواهد بود. اما همواره توصیه می‌شود که هیچ رژیم غذایی را بدون مشورت متخصص تغذیه و پزشک خود دنبال نکنید.

ما در زیره به سلامتی شما فکر می کنیم و با استفاده از فناوری های نوین، روشی متناسب با سبک زندگی امروزی فراهم کرده ایم تا به شما در رسیدن به اندام ایده آل کمک کنیم. ما در تلاشیم که با ارتقاء دانش عمومی درباره مسئله «وزن و سلامتی» و همچنین عرضه به روز ترین خدمات در اپلیکیشن، گامی موثر در راه سلامت جامعه برداریم.